iKotva423. Fotbal OP Blansko. Střihový záznam utkání 8.kola ASK Lipůvka : Sokol Vysočany.

Pondělí, Říjen 5, 2015
Napsal Aleš Kadlec

Zaznamenali jsme v neděli 4.října utkání 8.kola Okresního přeboru Blansko mezi týmy ASK Lipůvka a Sokol Vysočany. Od začátku nové sezóny s týmu ASK, který je v okruhu našeho zpravodajství dění v Kuřimi a okolí. Proto jsme se byli podívat s kamerou, proč se týmu nedaří, i když nedošlo k zásadní obměně kádru. Naše video ale nedává jednoznačnou odpob´věď proč tomu tak je, pokud pomineme malou střeleckou produktivitu. Hosté sice v tomto utkání první půli prohráli 2:0 po hrubých chybách ve vlastní obraně, přičemž další dvě tutovky domácí ještě zahodili. Herně však hosté byli mírně lepším týmem. Ve druhém poločase byl obraz hry podobný tomu prvnímu, hosté však vývoj utkání zvrátili ve svůj prospěch. Ale pomohli jim opět domácí zahozením dalších tutovek, které měly teoreticky skončit gólem. Utkání mělo pěkný spád, hrálo se až na výjimky poměrně slušně, i když rozhodčí rozdal několik žlutých karet. Ale právě pomocí nich utkání udržel a domácí diváci ho po utkání také podle toho pozitivně a kladně hodnotili.