iKotva1095. 1. Absolventský koncert 2026 v ZUŠ Kuřim. Předposlední utkání jarní části II.ligy házené mužů SK Kuřim : Sokol Nové Bránice.
1. Absolventský koncert 2026 v ZUŠ Kuřim. V něm účinkují Hynek Rajmic, Stanislav Šůstek, Anna Lachová, Elzabeth Caroline Kolaříková, všichni absolventi I. stupně, a František Vaněk, absolvnent II.stupně. Doprovázeli žáci ZUŠ Aneta Kurečková, Zuzana Kurečková, Helena Voňavková, Martina Zbranková a zástupkyně ředitelky ZUŠ BcA. Iva Hrbáčková. Koncertem slovem 0provázela Mgr. Gabriela Benková. Účinkující připravili Mgr.Gabriela Benková, Petr Jedlička, Dis, Ing. Martin Klimeš, DiS, Mgr. Markéta Milková, BcA. Sára Suková, MgA. Patricie Theimerová.
Předposlední utkání jarní části II.ligy házené mužů SK Kuřim : Sokol Nové Bránice.
Pěkný den.
()
