iKotva361. Nová MŠ v Drásově. Důsledky zákona zadání veřejných zakázek. Rekonstrukce kulturáku a Kotelny. Rekopitulace starostování. Jazzový koncert a anketa KuKuČ 2014.

Středa, Říjen 8, 2014
Napsal Aleš Kadlec

Novou Mateřskou školu otevřeli v Drásově. Byla postavena pomocí dotace, ale nemalou měrou se o ni zasloužili i občané městyse a firmy prostřednictvím sbírky sdružení „Drásov sobě“. Kuřimská hasička opět odnáší literu zákona o zadávání vřejných zakázek, podle něhož musí samosprávy zakázky zadávat a vyhodnocovat. Takže nejlevnější neznamená kvalitnější. Rozhovor s prvním místostarostou Kuřimi odpovědným za investice, o kulturním  domě na půl druhého roku dopředu, kdy bude probíhat rekonstrukce. Spoučasně se kultura v mezích omezených možností přestěhuje do bývalé kotelny panelových domů na ulici Popkově, kde probíhá již několik měsíců rekonstrukce. Dnes ještě není toto zařízení hotovo pro kulturu, ale pojmenování s nějvětší pravděpodobností zůstane  stejné. Kotelna. Otevření nového více účelového hřiště a rekapitulace osmiletého starostování s končící starostkou Lipůvky Mgr. Alenou Kristýnovou. S městem Kuřim jsme se dohodli, že anketu města KuKuč 2014 vedení města a kulturního domu vyhlásí při jazzovém koncertu, který jsme pořádali s naší agenturou Aleš Kadlec – KOTVA KA.

Nová Mateřská škola v Drásově.

Zateplování hasičské zbrojnice v Kuřimi.

Rekostrukce kulturního domu začne, rekonstrukce Kotelny pro kulturu před dokončením.

Nové hřiště v Lipůvce a rekapitulace osmiletého starostování Mgr. Aleny Kristýnové

Jazzový koncert – Aritmic Band

Milada Májska vysvětluje koncert na oslavu 444 let povýšení Kuřimi z osady na městys.

Účinkuje Pěvecký sbor Pavlíny Zámečníkové.

Vyhlášení ankety KuKuČ dramaturgem kulturního domu Jiřím moravským Brabcem a starostou města Kuřimi Ing. Mgr. Drago Sukalovským.

Konferenciérka Ing. Milada Máska v rozhovoru s Mojmírem Bártkem.

Pěkný den.

 

 

()

Zanechte vzkaz

Říjen 2014
Po Út St Čt So Ne
« Zář   Lis »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archiv

    Počítadlo návštěv

    Celkem :
    Online :