iKotva215. Josef Zimovčák v Kuřimi. Veletrhy GO a Regiontour 2012. Zápis do 1. třídy. Plesy v regionu. Fotosoutěž obcí hradu Veveří. Vánoční Bratislava.

Pondělí, Leden 30, 2012
Napsal Aleš Kadlec

Josef Zimovčák se setká s veřejností 22. února v kulturním domě v Kuřimi. Byli jsme s kamerou na veletrzích GO a Regiontour v Brně. Odpověď na otázku, proč vlastně jedeme opět se zde jmenovanou CK na dovolenou do Chorvatska v roce 2012 opět. Zápis předškoláků do 1. třídy v ZŠ Kuřim Tyršova 1255 v budově na Komenského. Obecní a Myslivecké plesy se uskutečnily v Lipůvce, Malhostovicích a Drásově.  Udělení ocenění pro amatérskou autorku nejlepší fotografie roku 2011 v rámci soutěže Svazku obcí panství hradu Veveří putuje do Chudčic. Vánoční procházka trhem a středem Bratislavy.

Pozvánka do Kuřimi na besedu s cyklistou na historických kolech, který absolvoval celou trať Tour de France, Josefem Zimovčákem. Je vedoucím projektu Na kole dětem, věnovaném na podporu dětem s onkologickým onemocněním. Dovolujeme si sdělit veřejnosti, že nás tato myšlenka také oslovila, takže jsme se i my stali malými mediálními partnery besedy. Upotávku na besedu bezplatně realizujeme i v rozvodech kabelových televizí v několika obcích kolem Kuřimi, pro cca 15 000 lidí.

Veletrh GO a Regiontour 2012

Proč jedeme se stejnou CK opět na dovolenou?  Za prvé dovolená v roce 2011 neměla žádnou podstatnou chybu v zážitcích při vlastním pobytu. Za druhé se dělíme se všemi zážitky i z cesty patřičně okomentovanými brněnskou hantýrkou s českými titulky. Jde o soutěžní snímek pro mezinárodní festival Kafka v Kopřipvnici v kategorii KafkA s úsměvem. O vítěznou cenu jsme se dělili s Mestskou televízijou Rožmberok, která dodala jiný snímek.

Zápis do 1. tříd v Základní škole Kuřim Tyršova proběhl v budově Masarykovy školy, (historické měsťanské školy, postavené za první republiky), stojící na Komenského ulici.

Vůbec první Obecní ples v Lipůvce vznikl letos z iniciativy starostka Obce Lipůvka, obecního zastupitelstva a místního Sboru dobrovolných hasičů.

Letos již po desáté organizovali vr spolupráci Obec Malhostovice a místní Myslivecké sdružení Malhostovice, ve kterém působí i značné množství členů sdružní občanů Kuřimi.

Myslivecký ples ples a krátký rozhovor s Jiřím Helánem.

Svazek obcí panství hradu Veveří vyhlásilo soutěž pro amatérské fotografy o nejhezčí fotografii občana bydlícího v tomto společneství obcí. Vyhrála to fotografka z Chudčic.

Předvánoční Bratislava. Procházka středem města a tržištěm.

Pěkný den.

()

Zanechte vzkaz

Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« Pro   Úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archiv

    Počítadlo návštěv

    Celkem :
    Online :