iKotva 88. Kuřimská florbalová liga a II.liga házené

Pondělí, Únor 22, 2010
Napsal Aleš Kadlec

img_0251 II. liga házené pokračovala v Kuřimi v neděli 21. února 2010 dalším jarním kolem. V něm se střetli týmy SK Kuřim a TJ Jiskra Havlíčkův Brod (na snímku po skončení poločasu). Kuřimští házenkáři pokračovali ve vítězné sérii na domácí půdě.

Kuřimská flobalová liga pokračovala v sobotu 20.února dvanáctým kolem. Uvidíme střihový záznam utkání kuřimských soupeřů Garáž a Orel.

img_0255II.liga házené pokračovala v Kuřimi dalším kolem. (Na snímku je situace při vylučování jednoho z hráčů domácího týmu). Na podzim sehrál SK Kuřim značnou část soutěže na hřištích soupeřů, neboť v Kuřimi je pouze nafukovací hala, která se na podzim vztyčuje se značným zpožděním oproti začátku soutěže druhé ligy.

Jde samozřejmě o dohodu mezi soutěžními kluby a především o pochopení vedení těch sportovních klubů soutěže druhé ligy, kteří by měli podle losu hrát v hale v Kuřimi na podzim.
img_02522Záznam je pořízen od 12 minuty. Předtím kuřimští již vedli mohutným nástupem a nedařící se střelbou havlíčkobrodských 5:0. Po té však vsítili hosté dvě branky a od stavu 5:2 začíná náš záznam, který jsme nemohli z objektivních technických důvodů natočit od začátku. (Na snímku je porada domácího týmu před zahájením druhého poločasu).

Poprvé představujeme Kuřimskou florbalovou ligu. Jde o otevřenou soutěž sportovních florbalových klubů především z Kuřimi a Tišnova. Zajišťuje ji ředitel ligy Aleš Hanák z Kuřimi. Hrají ji Orel Kuřim, Senátors Kuřim, Rangers Tišnov, Dragons Tišnov, TJ Sokol Česká, Garáž Kuřim, Hambas Podlesí, Sympatico Kuřim, Crakers Kuřim, Zbrojovka Kuřim a Falcons Kuřim. Soutěž má dobrou úrověň a sympatické na ní je, že vedle hráčů pro sportovní činnost dříve narozených se v ní i uplatňují noví hráči z řad mládeže. v následujícím utkání budeme sledovat týmy Garáž Kuřim (oranžové dresy), která je aktuálně na šestém místě a Orel Kuřim, jenž je aktuálně vedoucím týmem soutěže.

Pěkný den.

()

Zanechte vzkaz

Únor 2010
Po Út St Čt So Ne
« Led   Bře »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Archiv

    Počítadlo návštěv

    Celkem :
    Online :